Open post

Kolejne spotkanie w poszukiwaniu życiowej równowagi już za nami!

Tym razem w tą wyprawę wyruszyły z nami mamy z ośmiu wiosek dziecięcych SOS. 23 i 24 styczeń to były dla nas dni poświęcone nauce dbania o siebie, własne zasoby i energię. W tym czasie nasze uczestniczki wypracowały strategie radzenia sobie ze stresem, poznały zagadnienia związane z profilaktyką wypalenia zawodowego i efektywną komunikacją. Ważną częścią […]

Czytaj dalejMore Tag
Open post

Warsztaty Przeciwdziałania Wypaleniu Zawodowemu

Dopiero co zakończyliśmy warsztaty wspierania mam SOS a już planujemy kolejne na nowy rok. Bo bycie mamą zastępczą to nie tylko sztuka, ale również nauka. Uczymy jak rozpoznawać pierwsze symptomy wypalenia, równoważyć dawanie i otrzymywanie energii, działać w zgodzie ze sobą i praktykować wzmacniające nawyki. Warsztaty cieszą się ogromną popularnością wśród mam SOS. A my […]

Czytaj dalejMore Tag
Open post

Świętujemy rok 2016 z SOS Wioski Dziecięce

Na zaproszenie SOS Wioski Dziecięce, wraz z innymi darczyńcami, świętowaliśmy to co wspólnie osiągnęliśmy w 2016 roku. Oprócz marzeń i planów na przyszłość, była też aukcja pięknych obrazów spod pędzla uzdolnionych wioskowych artystów. Dla najbardziej zaangażowanych były wyróżnienia, łzy wzruszenia i deklaracje, że w 2017 będzie jeszcze więcej serca dla dzieci. Dobrze jest pomagać ale […]

Czytaj dalejMore Tag

Porta dla Orlen-Dar serca

W listopadzie miałyśmy wielką radość opowiadać o profilaktyce wypalenia zawodowego w czasie Konferencji ” Mocny Ty-Mocna Ja” – wychowujemy do samodzielności. Organizatorem Konferencji była Fundacja „Orlen-Dar serca” – a uczestnikami osoby prowadzące Rodzinne Domy Serca. To były dwa wartościowe dni, merytoryczne i emocjonujące. W gronie prelegentów wystąpili państwo: dr hab. Maria Kolankiewicz, dr Aleksandra Piotrowska, […]

Czytaj dalejMore Tag
Scroll to top
fundacja_porta
93
 Zdjęcia
68
 ludzie
102
 Następujący
Dziś w Porcie świętujemy Pożegnanie. Ten projekt trwał ponad 5 lat. Przyniósł wiele doświadczeń, rozwoju i radości. Także wyzwań, poczucia, ze razem łatwiej pokonywać przeszkody i podejmować wysiłek. Dziękujemy za wsparcie, dobre słowa. 
Nasza energia poszła w inną stronę, a my podążamy za nią. 
Dziś żegnamy Portę. 
I ruszamy dalej w drogę. 
#kasiagałązka #kajakozlowska #lidianwolisa #fundacjaporta #pozegnanieZ bohaterką wieczoru! Pani Danuta Ulidowicz wychowała 19 dzieci w czasie swoich 34 lat w wioskach SOS. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!
#wioskisos #rodzinazastepcza #rodzicielstwozastępcze ##fundacjaporta #mama #mamazastępcza #lidianwolisa #kajakozlowskaDziś świętujemy 34 lata pracy mamy SOS. Najdłuższy staż pracy na swiecie!!! Za nami gang z karlinskiej wioski!
#sos #wioskisos #rodzinazastepcza #mamazastępcza #rodzicielstwozastępcze #swietowanie #staz #praca #pasja #milosc #fundacjaporta #karlinWiosna oszalała:))) korzystacie?!
#wiosna #spacer #fundacjaportaNasz nowy sprzęt do nagrywania! A zamiast nagrywać gadałyśmy i robiłyśmy sobie rewolucje w głowie i celach. 
Cudowny czas na wagę złota!
#fundacjaporta #nagrywanie #gadanie #rozmawianie #cele #motywacja #przyjazn #kajakozlowska #lidianwolisa #kasiagałązka #youtube #sprzet #girlpowerDobrych i spokojnych Świąt dla Was!
.
#swieta #odrodzenie #fundacjaporta #zyczenia #wielkanocWspaniałego, pełnego różnorodności, ciepła i miłości Dnia Kobiet dla Was!:)
#dzienkobiet #fundacjaporta #rodzinazastepcza #rownosc #fundacjaporta #kiss #przyjazn #milosc #wiosna #girlpower #siostrzenstwo #wsparcieJest w nich miłość, radość. Jest smutek i gniew. Ćwiczą przyjaźń, ćwiczą rozstania. Ich świat nie różni się od naszego. 
Dzieci, nastolatki, ludzie. 
#fundacjaporta
 #rodzicielstwozastępcze #rodzinazastepcza #nastolatki #dzieci #wychowanie #towarzyszenie #serce #emocje #uczucia #szacunek #moc #czlowiek #gosc #rownosc #godnosc #wyzwaniekfs #kobiecafotoszkołaW cokolwiek wierzysz, bądź nie... Nad Tobą coś jest, zaufaj, odpocznij. 
I tak nie dasz rady wszystkiego sam... Czy sama. 
Ufff. 
Mi to pomaga. 
#silawyzsza #bog #natura #wszechswiat #kontrola #pusc #spokoj #relaks #radosc #fundacjaporta #rodzicielstwozastępcze #rodzinazastepcza #wyzwaniekfs #kobiecafotoszkoła #uff